Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. 6. 2018

Nová etapa imigrace

/ Rubrika: Evropa

migranti-na-lodi.jpgItálie odmítla přijmout loď plnou uprchlíků z Afriky. Kromě změny politické situace po volbách v Itálii může být příčinou i obava z epidemií přítomných na lodi.

 
Celý příspěvek

1. 6. 2018

Halíkova egolatrie

/ Rubrika: Komentáře

halik.jpgTomáš Halík přeci jen věří v Boha – anebo aspoň v nějakého bůžka – protože když mu bylo asi osmnáct, strávil prázdniny četbou Bible. Po jejím přečtení furt nevěděl, jestli v Boha věří, tak zašel k nějakému kostelíku, pomodlil se tam Otčenáš a řekl si: „no jo, tak já teda věřím“.

 
Celý příspěvek

31. 5. 2018

Hnutí ANO chce uzákonit šarlatánství

/ Rubrika: Česko

Příští týden se má v PSP projednávat návrh zákona o léčitelství připravený ministerstvem zdravotnictví a předložený hnutím ANO. - Čti dále...

 
Celý příspěvek

30. 5. 2018

EU se snaží vrazit klín mezi země V4

/ Rubrika: Evropa

V EU nyní probíhá tvorba rozpočtu na sedmileté období 2021-2027. Vedení EU chce omezit investice do zemí V4 a naopak je navýšit v jižních zemích. Jednání o těchto tzv. dotacích jsou vedena tak, aby čeští a slovenští politici měli strach následovat postoje Viktora Orbána a Jaroslawa Kaczynského. O zákulisních pletkách bruselských úředníků se dočtete zde zde

 
Celý příspěvek

19. 5. 2018

Text Marakéšské deklarace

/ Rubrika: Evropa

Byl zveřejněn text skandálního dokumentu "Marakéšská deklarace", který je plánem EU na přesun afrických národů do Evropy. Překlad dokumentu pořídil server aeronet.cz. Článek je zde

 
Celý příspěvek

18. 5. 2018

Kritika Katolického týdeníků 20/2018

/ Rubrika: Komentáře

noviny2.jpgMezi „sluníčkářskými“ články září v tomto čísle KT zpráva o ceně udělené františkány z Assisi paní Merkelové „za úsilí o smiřování národů a podporu mírového soužití v Německu a v Evropě“. To snad redakce KT nemyslí vážně! 

 
Celý příspěvek

14. 5. 2018

ČBK proti Istanbulské úmluvě

/ Rubrika: Česko

knez.jpgTuto neděli 13. 5. 2018 byl v kostelích čten společný pastýřský list biskupů České biskupské konference kritizující genderovou ideologii a Istanbulskou úmluvu, o jejíž ratifikaci se má zanedlouho jednat v Poslanecké sněmovně ČR. Biskupové sjednocení s heretikem a apostatou tzv. papežem Františkem bohudíky správně pojmenovali nebezpečí, které se v Istanbulské úmluvě skrývá. Bohužel se už neodvážili vzpomenout, že genderová ideologie je součástí globálního politického programu připravujícího genocidu křesťanských národů a zahrnuje i juvenilní justici se všemi jejími zvěrstvy. Také se neodvážili vyzvat křesťany k zákonnému odporu proti hrozící ratifikaci Istanbulské úmluvy a tuto svou zbabělost pokrytecky maskují frázemi o modlitbě. 

 
Celý příspěvek

10. 5. 2018

Genocida evropských národů jako projekt "udržitelného rozvoje"

/ Rubrika: Evropa


globus2.jpgV Evropském parlamentu byl 11. 4. 2018 předložen návrh usnesení, představující globálně organizovanou migraci jako "proaktivní" projekt směřující k "udržitelnému rozvoji". Ti kdo tvrdí, že žádná organizovaná migrace neexistuje, dosti zaspali dobu. 

 
 
Celý příspěvek

8. 5. 2018

"Židovská studia" na Karlově univerzitě

/ Rubrika: Česko


ruze.jpgNadace patřící světovým sionistickým globalistům podpořila tzv. židovské studie na Karlově univerzitě. Jak to souvisí s pučem v r. 1918 a jaký byl význam vítězství Rudé armády nad nacizmem pro všechny slovanské národy - to zajímavě komentuje článek na AENews

 
 
Celý příspěvek

8. 5. 2018

Státní sledovací systém

/ Rubrika: Česko

kamera-bezpecnost.jpgMinisterstvo dopravy ČR pod vedením ministra Ťoka připravuje státní navigační systém pro dopravu, který má mít k dispozici více dat než např. navigace google. Systém bude vyhodnocovat data kamer na ulicích, celnicích apod. Jde o jeden z mnoha kroků zdůkladňujících kontrolu obyvatelstva. Potřeba takového systému je odůvodňována i zhoršenou bezpečností. Toto zhoršení bezpečnosti je samozřejmě způsobeno imigrační politikou EU. 

 
 
Celý příspěvek

29. 4. 2018

Bill Gates má nový důvod "zaočkovat lidstvo"

/ Rubrika: Svět


injekcni-strikacka.jpgSvětový oligarcha Bill Gates představil nový argument k celosvětově zpřísněnému a koordinovanému očkování.

 
Celý příspěvek

28. 4. 2018

Česká republika patří mezi 10 států, které jsou nejvíc nakloněny politice USA

/ Rubrika: Česko

osn.jpgMinisterstvo zahraničí USA zveřejnilo každoroční statistiku o postojích jednotlivých členských států OSN ve vztahu k postojím USA.

 
Celý příspěvek

27. 4. 2018

V Bavorských úřadech budou kříže

/ Rubrika: Evropa

kriz-v-poli.jpgV Bavorsku mají v úřadech viset kříže. 

 
 
Celý příspěvek