Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. 11. 2019

Kdo je arcibiskup Vigano

/ Rubrika: Arcibiskup Vigano

vigano.jpgV dnešní mimořádné situaci, kdy kardinálský sbor (v důsledku apostaze) již neexistuje, musí být i volba papeže vykonána mimořádným způsobem.

 
Celý příspěvek

6. 9. 2019

Pozvánka na manifestaci 28. 9. 2019

/ Rubrika: Česko

sv.-vaclav.jpgSrdečně Vás zveme na tradiční manifestace „Obnova rodiny – vzkříšení národa“, při příležitosti letošního svátku sv. Václava v sobotu 28. 9. 2019.

 
Celý příspěvek

21. 6. 2019

Mariánský sloup na Staroměstské náměstí – ano či ne?

/ Rubrika: Komentáře

mariansky-sloup.jpgAť bojovníci za Mariánský sloup spojí svou aktivitu s apelem na své biskupy, aby po vzoru italského politika Salviniho zvedli posvátný růženec Blahoslavené Panny Marie a zahájili růžencové tažení za vystoupení Česka z EU.

 
Celý příspěvek

12. 3. 2019

Tradiční křesťanský pohled na islám

/ Rubrika: Komentáře

kristus-cesta--pravda.jpgOni říkají: Alláh je správný vzoreček, správný pojem, odpovídající pojmu Boha, jak ho definujeme i my. Jenže oni ignorují to, že Bůh není jen prázdný pojem, ale je to živá osobní bytost. 

 
Celý příspěvek

7. 12. 2018

Osvobození ženy - Istanbulská úmluva

/ Rubrika: Komentáře

agresorka.jpgKřesťan je vždy proti zotročování, ponižování a zneužívání žen, protože je proti zotročování a dehonestování člověka, jenž je nositelem obrazu Božího. Křesťan je proti zotročování ženy, ať už se to děje skrze „právo“ šaría nebo skrze darwinistickou genderovou ideologii, pod záminkou jejího osvobození.

 
Celý příspěvek

21. 11. 2018

O Istanbulské úmluvě a globálních paktech na Svobodném rádiu

/ Rubrika: Evropa

radio.jpgO údajné nezávaznosti globálního kompaktu o migraci a o jeho propojení s Istanbulskou úmluvou prosazující genderovou ideologii.

Pořad v archivu Svobodného ráda - zde.

 
Celý příspěvek

8. 11. 2018

Manifestácie na Slovensku 15. 9. 2018

/ Rubrika: Slovensko

 
Celý příspěvek

23. 10. 2018

Trump: "určovat pohlaví při narození"

/ Rubrika: Svět

trump2.jpgAmerický prezident Donald Trump chce, aby úřady USA ve věci definice pohlaví jednotlivců  respektovali realitu zjevnou při narození dítěte. Američtí LGBT šílenci proti tomuto zcela normálnímu požadavku protestují.

 
Celý příspěvek

13. 10. 2018

Mons. Petr Piťha - kízání proti Istanbulské úmluvě

/ Rubrika: Česko

 
Celý příspěvek

30. 9. 2018

Zlatý věk našich dějin

/ Rubrika: Komentáře

svaty-vaclav.jpgLetos si připomínáme sté výročí vzniku Československa (28. 10. 1918), osmdesáté výročí zrady zvané Mnichovská dohoda (30. 9. 1938), sedmdesáté výročí uzurpace vlády Komunistickou stranou (únor 1948) a padesáté výročí naší okupace sovětskými vojsky (21. 8. 1968). Daleko více než periodicita osmiček v našich moderních dějinách, je zarážejícím jejich dělení na tak krátké časové úseky, v nichž jsme byli porobováni rozličnými ideologickými a politickými systémy. Od začátku 20. st. je každá generace novým svědkem dalších snah o zničení naší národní a státní svébytnosti.

 
 
Celý příspěvek

6. 9. 2018

Ľahojstajnosť nie je cnosť

/ Rubrika: Církevní

synkretizmus.jpg

«My všetci veríme v jedného Boha, a tak viera ako viera a človek môže byť spasený v akejkoľvek viere».

Náhľad tento menuje sa ľahostajnosťou vo viere (indifferentismus) a je ceľkom nesprávny, lebo len jedna viera môže byť pravá, a síce tá, ktorú Boh zjavil, práve tak, ako je len jeden Boh

 
Celý příspěvek

4. 9. 2018

Šokujúcí zprávy o kardinálu Wuerlovi

/ Rubrika: Církevní

 
Celý příspěvek

4. 9. 2018

Pokrytecké a matoucí prohlášení pseudopapeže k homosexuálnímu skandálu kardinála McCarricka

/ Rubrika: Komentáře

vatikan-museum.jpgV Perspektivách 2018/35 byl zveřejněn text prohlášení pana Bergoglia z 20. 8. 2018, které je reakcí na nejnovější medializaci sexuálního zneužívání dětí a mladistvých v USA. Františkovo prohlášení je naprosto nechutnou pokryteckou komedií.

 
Celý příspěvek

1. 9. 2018

Atentát na hlavu Doněcké lidové republiky

/ Rubrika: Evropa

V pátek 31. 8. 2018 byl při výbuchu v kavárně zabit představitel Doněcké lidové republiky Alexander Zacharčenko. Představitelé DLR i diplomacie Moskvy připisují vinu Kyjevské vládě a její tajné službě SBU. Podle Ústavy DLR přebírají Zacharčenkovi pravomoci místopředsedové Rady ministrů.

 
Celý příspěvek

30. 8. 2018

Holanská politička Willie Dille spáchala samovraždu

/ Rubrika: Slovensko

willie-dille.jpgWillie Dille zomrela 8. augusta 2018. Willie Dille nebola len tak hocijaká politička. Otvorene vystupovala proti islámu, vo svojom videu na rozlúčku uvádza: "Chcem, aby pokračoval boj proti islámu. Je to z definície zlosť. Vôbec si neváži žien. Ani mňa."  Tento boj sa jej nakoniec stal osudným.
 

 
Celý příspěvek

17. 8. 2018

Marxistická církev – kritika KT 2018/33

/ Rubrika: Komentáře

noviny2.jpgKatolický týdeník č. 2018/33 se z formálního hlediska zdá být celkem kvalitní, i co do obsahu se zde člověk doví pár zajímavých informací. Horší to je se závěry, které z těch informací tvůrci KT vyvozují či s postoji, které nám „nabízejí“. V podstatě je KT zlem, protože se stále drží svého rozkladného liberálně-heretického směru.

 
 
Celý příspěvek

28. 7. 2018

Kritika slovenských Katolických novin z 29. 7. 2018

/ Rubrika: Slovensko

V KN s datem 29. 7. 2018 vyšel článek „Na námestiach bolo veselo, aj keď vážně“, který hodnotí dvě manifestace konané v Bratislavě v sobotu 14. 7. První byl pochod homosexuálů a druhou tzv. pochod „Hrdí na rodinu“. Článek je v podstatě propagací mravního relativizmu pod pláštíkem údajných rodinných hodnot,

 
Celý příspěvek

21. 7. 2018

Zprávy 21. 7. 2018

/ Rubrika: Přehled

Setkání rodin v Dublinu a rozpaky z "moderního papeže"; mediální řeč Vatikánu; vrah odmítající křesťany v Egyptě nebude souzen...

 
Celý příspěvek

20. 7. 2018

Zprávy 20. 7. 2018

/ Rubrika: Přehled

V Německu se v některých spolkových státech už roky na školách vyučuje islám. I prostřednictvím tohoto vyučování jsou děti indoktrinovány radikálním islámským fundamentalizmem. Mezi organizace, které toto vyučování požadují, patří vedle těch muslimských i tzv. katolická církev. Tato vatikánská apostatická organizace je nejsilnějším činitelem při programové islamizace Evropy. Zdroj.

Na univerzitě ve Würzburgu byla propagována pedofilie. Ve světě sílí snahy, aby tato úchylka byla akceptována jako „normální sexuální orientace“ a aby se zpochybňovaly destruktivní následky zneužívání dětí. Zdroj.

Protesty v pražské sněmovní ulici, které tam probíhaly od minulé středy 11. 7. 2018 během jednání o vyslovení důvěry vlády, byly někým zaštítěny. Shromáždění na tomto místě je nezákonné. Více zde.

U Yellowstonu se začala propadat půda. Vědci se snaží uklidnit veřejnost. článek zde.

Amerika se v minulém roce osmkrát neúspěšně pokusila o jednání s Íránem ohledně jaderných zbraní. Zdroj.

 
Celý příspěvek

13. 6. 2018

Nová etapa imigrace

/ Rubrika: Evropa

migranti-na-lodi.jpgItálie odmítla přijmout loď plnou uprchlíků z Afriky. Kromě změny politické situace po volbách v Itálii může být příčinou i obava z epidemií přítomných na lodi.

 
Celý příspěvek

1. 6. 2018

Halíkova egolatrie

/ Rubrika: Komentáře

halik.jpgTomáš Halík přeci jen věří v Boha – anebo aspoň v nějakého bůžka – protože když mu bylo asi osmnáct, strávil prázdniny četbou Bible. Po jejím přečtení furt nevěděl, jestli v Boha věří, tak zašel k nějakému kostelíku, pomodlil se tam Otčenáš a řekl si: „no jo, tak já teda věřím“.

 
Celý příspěvek

31. 5. 2018

Hnutí ANO chce uzákonit šarlatánství

/ Rubrika: Česko

Příští týden se má v PSP projednávat návrh zákona o léčitelství připravený ministerstvem zdravotnictví a předložený hnutím ANO. - Čti dále...

 
Celý příspěvek

30. 5. 2018

EU se snaží vrazit klín mezi země V4

/ Rubrika: Evropa

V EU nyní probíhá tvorba rozpočtu na sedmileté období 2021-2027. Vedení EU chce omezit investice do zemí V4 a naopak je navýšit v jižních zemích. Jednání o těchto tzv. dotacích jsou vedena tak, aby čeští a slovenští politici měli strach následovat postoje Viktora Orbána a Jaroslawa Kaczynského. O zákulisních pletkách bruselských úředníků se dočtete zde zde

 
Celý příspěvek

19. 5. 2018

Text Marakéšské deklarace

/ Rubrika: Evropa

Byl zveřejněn text skandálního dokumentu "Marakéšská deklarace", který je plánem EU na přesun afrických národů do Evropy. Překlad dokumentu pořídil server aeronet.cz. Článek je zde

 
Celý příspěvek

18. 5. 2018

Kritika Katolického týdeníků 20/2018

/ Rubrika: Komentáře

noviny2.jpgMezi „sluníčkářskými“ články září v tomto čísle KT zpráva o ceně udělené františkány z Assisi paní Merkelové „za úsilí o smiřování národů a podporu mírového soužití v Německu a v Evropě“. To snad redakce KT nemyslí vážně! 

 
Celý příspěvek

14. 5. 2018

ČBK proti Istanbulské úmluvě

/ Rubrika: Česko

knez.jpgTuto neděli 13. 5. 2018 byl v kostelích čten společný pastýřský list biskupů České biskupské konference kritizující genderovou ideologii a Istanbulskou úmluvu, o jejíž ratifikaci se má zanedlouho jednat v Poslanecké sněmovně ČR. Biskupové sjednocení s heretikem a apostatou tzv. papežem Františkem bohudíky správně pojmenovali nebezpečí, které se v Istanbulské úmluvě skrývá. Bohužel se už neodvážili vzpomenout, že genderová ideologie je součástí globálního politického programu připravujícího genocidu křesťanských národů a zahrnuje i juvenilní justici se všemi jejími zvěrstvy. Také se neodvážili vyzvat křesťany k zákonnému odporu proti hrozící ratifikaci Istanbulské úmluvy a tuto svou zbabělost pokrytecky maskují frázemi o modlitbě. 

 
Celý příspěvek

10. 5. 2018

Genocida evropských národů jako projekt "udržitelného rozvoje"

/ Rubrika: Evropa


globus2.jpgV Evropském parlamentu byl 11. 4. 2018 předložen návrh usnesení, představující globálně organizovanou migraci jako "proaktivní" projekt směřující k "udržitelnému rozvoji". Ti kdo tvrdí, že žádná organizovaná migrace neexistuje, dosti zaspali dobu. 

 
 
Celý příspěvek

8. 5. 2018

"Židovská studia" na Karlově univerzitě

/ Rubrika: Česko


ruze.jpgNadace patřící světovým sionistickým globalistům podpořila tzv. židovské studie na Karlově univerzitě. Jak to souvisí s pučem v r. 1918 a jaký byl význam vítězství Rudé armády nad nacizmem pro všechny slovanské národy - to zajímavě komentuje článek na AENews

 
 
Celý příspěvek

8. 5. 2018

Státní sledovací systém

/ Rubrika: Česko

kamera-bezpecnost.jpgMinisterstvo dopravy ČR pod vedením ministra Ťoka připravuje státní navigační systém pro dopravu, který má mít k dispozici více dat než např. navigace google. Systém bude vyhodnocovat data kamer na ulicích, celnicích apod. Jde o jeden z mnoha kroků zdůkladňujících kontrolu obyvatelstva. Potřeba takového systému je odůvodňována i zhoršenou bezpečností. Toto zhoršení bezpečnosti je samozřejmě způsobeno imigrační politikou EU. 

 
 
Celý příspěvek

29. 4. 2018

Bill Gates má nový důvod "zaočkovat lidstvo"

/ Rubrika: Svět


injekcni-strikacka.jpgSvětový oligarcha Bill Gates představil nový argument k celosvětově zpřísněnému a koordinovanému očkování.

 
Celý příspěvek